Grzejnik podtynkowe 3THERMO jako najbardziej higieniczny układ grzewczy doskonale sprawdza się jako grzejnik łazienkowy. Elementem grzewczym nie są wtedy wystające ze ściany widoczne instalacje ale płytki ceramiczne ozdabiająca Naszą łazienkę. Sam układ grzewczy schowany jest bowiem w cienkiej warstwie kleju bezpośrednio pod płytką. 

Każdy grzejnik bez względu na to jak ładny by nie był zawsze będzie przyciągał kurz a więc wymaga czyszczenia. Nawet drogi grzejnik ozdobny jeśli nie będzie czyszczony stanie się siedliskiem kurzu i alergenów. Kiedy jednak mówimy o systemach ogrzewania płaszczyznowego jak podłogówka czy ogrzewanie ścienne, nie mamy takiego problemu. Rolę grzejnika przejmuje wtedy cała powierzchnia ściany lub podłogi co zdecydowanie ułatwia sprzątanie łazienki. Nie bez znaczenia jest również fakt, że to bardzo energooszczędne ogrzewanie.  

Ciepła ściana

Łazienka to miejsce gdzie ciepło jest szczególnie istotne, gdyż z założenia przebywamy tam bez odzieży. Wszelki dyskomfort cieplny nie jest wykazany a zapewne mogliście się Państwo nieraz spotkać z efektem zimnej ściany. Jest to przeważnie mocno odczuwalne w łazienkach z północną ścianą zewnętrzną. Ta najmniej doświetlona przez słonce przegroda często narażona jest również na zawilgocenia i związane z tym narastanie grzybów lub pleśni.  

Montaż grzejników podtynkowych jest wtedy najłatwiejszym sposobem poprawy zarówno komfortu jak i higieny naszej łazienki. 

Prosty montaż

Grzejniki podtynkowe można podłączyć do istniejącej instalacji c.o. Mogą zarówno współpracować z grzejnikiem łazienkowym lub całkowicie go zastąpić. Pomimo, iż wymagają drobnych prac remontowych są dużo prostszym rozwiązaniem niż ingerencja w posadzkę i montaż ogrzewania podłogowego.  

Offcanvas Menu