System ścienny projektowany na podstawie produkowanych przez nas grzejników podtynkowych w dalszym ciągu jest nowością. Dlatego też od 5 lat, kilka razy w roku odwiedzamy różne miasta Polski i przedstawiamy system 3THERMO architektom, projektantom instalacji c.o. oraz instalatorom.

Staramy się również uczestniczyć w organizowanych seminariach i szkoleniach z zakresu naszej działalności. Układ w instalacji bardziej przypomina montaż zwykłych grzejników niż typowy system ogrzewania ściennego, stąd też często pojawiają się wątpliwości i pytania ze strony branżystów. Ogrzewanie ścienne 3THERMO zostało opracowane jako układ, który poprawi dotychczasowe problemy poprzednich rozwiązań ściennych jak również uprości ich instalację.

Na naszej stronie w dziale „Do pobrania” dostępny jest materiał dla projektantów, który z całą pewnością pomoże właściwie zaprojektować System 3THERMO LINK. Informujemy też, że nasz dział techniczny chętnie odpowie na wszystkie Państwa pytania związane z ogrzewaniem ściennym.

Zainteresowanych udziałem w prezentacjach 3THERMO zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu ustalenia terminu.

Offcanvas Menu