Miło nam poinformować, że ogrzewanie ścienne 3THERMO można już łączyć z popularną instalacją TECEflex. Przygotowane przez Naszą fabrykę grzejniki posiadają odpowiednie króćce przyłączeniowe dostosowane do systemów PEX. Nasze modyfikacje systemu 3THERMO sprawiają, że obecnie wymiana starego kaloryfera i zastąpienie go energooszczędnym układem płaszczyznowym to nic trudnego.

 Do zasilenia wykorzystujemy stare przyłącze grzejnikowe (wychodzące z podłogi lub ściany), które dla celów estetycznych przerabiamy na podtynkowe, montując np. małą rewizję. Po demontażu starego grzejnika, montujemy 3THERMO i pokrywamy nowym tynkiem o max grubości 1,5cm. Jeden grzejnik 3THERMO o wymiarach szer 60 x wys 170 ogrzeje nam od 3-5 m2 w zależności od termoizolacyjności budynku. To obecnie najprostszy i najtańszy sposób wymiany starego nieekonomicznego systemu grzewczego na nowoczesne ogrzewanie płaszczyznowe w układzie centralnego ogrzewania.

Energia w postaci zgromadzonego ciepłego powietrza pod sufitem to energia zmarnowana. 3THERMO to jedyny system, który uzupełnia straty cieplne bezpośrednio w przegrodzie zewnętrznej co sprawia, że użytkownik nie odczuwa już żadnych efektów termicznych. Nic na nas nie dmucha ciepłym powietrzem, nic nie promieniuje w sposób odczuwalny, po niczym ciepłym nie musimy chodzić aby było nam ciepło. Taka forma ogrzewania poza tym, że jest zdrowsza od konwekcyjnych pozwala również ograniczyć dotychczasowe zużycie energii o co najmniej 40%.

Offcanvas Menu