Grzejnik podtynkowe 3THERMO jako najbardziej higieniczny układ grzewczy doskonale sprawdza się jako grzejnik łazienkowy. Elementem grzewczym nie są wtedy wystające ze ściany widoczne instalacje ale płytki ceramiczne ozdabiająca Naszą łazienkę. Sam układ grzewczy schowany jest bowiem w cienkiej warstwie kleju bezpośrednio pod płytką. 

Jaka woda jest najlepsza do instalacji centralnego ogrzewania, czy demineralizowana czy zwykła z sieci, a może jednak glikol? To częste pytanie wśród świadomych użytkowników, gdyż opinii na ten temat jest całkiem sporo i przeważnie wzajemnie się wykluczają. W takim razie spróbujmy to uporządkować.

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji produktowej nagranej podczas Webinarium. Mamy nadzieję, że materiał przybliży Państwu nasz System Ogrzewania Ściennego i odpowie na większość pytań związanych z jego funkcjonowaniem.

3THERMO, producent systemów płaszczyznowych, opracował doskonały układ ogrzewania klatek schodowych bez utraty cennej przestrzeni.

System ścienny projektowany na podstawie produkowanych przez nas grzejników podtynkowych w dalszym ciągu jest nowością. Dlatego też od 5 lat, kilka razy w roku odwiedzamy różne miasta Polski i przedstawiamy system 3THERMO architektom, projektantom instalacji c.o. oraz instalatorom.

Miło nam poinformować, że ogrzewanie ścienne 3THERMO można już łączyć z popularną instalacją TECEflex. Przygotowane przez Naszą fabrykę grzejniki posiadają odpowiednie króćce przyłączeniowe dostosowane do systemów PEX. Nasze modyfikacje systemu 3THERMO sprawiają, że obecnie wymiana starego kaloryfera i zastąpienie go energooszczędnym układem płaszczyznowym to nic trudnego.

Nasz Startup technologiczny 3THERMO obchodzi właśnie 5-ty rok działalności! Z tej okazji chcieliśmy poinformować, iż obniżyliśmy ceny katalogowe naszego innowacyjnego systemu ogrzewania ściennego. Do oferty wprowadziliśmy też nowy rodzaj grzejnika w wersji płyty gips-kartonowej do suchej zabudowy, głównie pod kątem projektów domów szkieletowych i prefabrykowanych. 

Firma Wodnik z Elbląga jako pierwsza miała możliwość zastosować grzejniki 3THERMO w połączeniu z instalacją raubasic 16x2.0. Montaż systemu ściennego 3THERMO ma miejsce w rewitalizowanym pałacu w Gładyszach. Ten zabytkowy, pochodzący z XVIII wieku zespół pałacowo-parkowy w roku 1986 uległ zniszczeniu wskutek pożaru.

Offcanvas Menu