Jaka woda jest najlepsza do instalacji centralnego ogrzewania, czy demineralizowana czy zwykła z sieci, a może jednak glikol? To częste pytanie wśród świadomych użytkowników, gdyż opinii na ten temat jest całkiem sporo i przeważnie wzajemnie się wykluczają. W takim razie spróbujmy to uporządkować.

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji produktowej nagranej podczas Webinarium. Mamy nadzieję, że materiał przybliży Państwu nasz System Ogrzewania Ściennego i odpowie na większość pytań związanych z jego funkcjonowaniem.

3THERMO, producent systemów płaszczyznowych, opracował doskonały układ ogrzewania klatek schodowych bez utraty cennej przestrzeni.

System ścienny projektowany na podstawie produkowanych przez nas grzejników podtynkowych w dalszym ciągu jest nowością. Dlatego też od 5 lat, kilka razy w roku odwiedzamy różne miasta Polski i przedstawiamy system 3THERMO architektom, projektantom instalacji c.o. oraz instalatorom.

Miło nam poinformować, że ogrzewanie ścienne 3THERMO można już łączyć z popularną instalacją TECEflex. Przygotowane przez Naszą fabrykę grzejniki posiadają odpowiednie króćce przyłączeniowe dostosowane do systemów PEX. Nasze modyfikacje systemu 3THERMO sprawiają, że obecnie wymiana starego kaloryfera i zastąpienie go energooszczędnym układem płaszczyznowym to nic trudnego.

Nasz Startup technologiczny 3THERMO obchodzi właśnie 5-ty rok działalności! Z tej okazji chcieliśmy poinformować, iż obniżyliśmy ceny katalogowe naszego innowacyjnego systemu ogrzewania ściennego. Do oferty wprowadziliśmy też nowy rodzaj grzejnika w wersji płyty gips-kartonowej do suchej zabudowy, głównie pod kątem projektów domów szkieletowych i prefabrykowanych. 

Firma Wodnik z Elbląga jako pierwsza miała możliwość zastosować grzejniki 3THERMO w połączeniu z instalacją raubasic 16x2.0. Montaż systemu ściennego 3THERMO ma miejsce w rewitalizowanym pałacu w Gładyszach. Ten zabytkowy, pochodzący z XVIII wieku zespół pałacowo-parkowy w roku 1986 uległ zniszczeniu wskutek pożaru.

 

Od 1 czerwca 2019 roku Spółka 3THERMO przestała wspierać własny system instalacji i tym samym oficjalnie kończy sprzedaż produktu o nazwie SIRK (systemowej izolowanej rury kauczukowej). Obecnie produkowane grzejniki podtynkowe i płyty grzewcze GK posiadają przyłącza do typowej instalacji wodnej w systemie Basic 16x2.0 produkcji REHAU.

Offcanvas Menu