GRZEJNIK PODTYNKOWY 3THERMO

jest innowacyjną technologią grzewczą, zamieniającą ścianę domu w aktywną przegrodę.
Grzejnik podtynkowy to klucz do realizacji trudnej i kosztownej dotychczas idei, wodnego ogrzewania ściennego.
Nagrodzony w konkursie Innowacyjna Wielkopolska (I miejsce w kategorii Wnętrza Przyszłości 2018)
oraz w konkursie Eko-Innowacja na Forum Ekologicznym w 2015 (I miejsce).
Produkt został również doceniony przez Kapitułę pana Prezydenta
otrzymując nominację do Nagrody Gospodarczej.

ikona bezpieczeństwo - 3THERMO

BEZPIECZEŃSTWO

Grzejnik Podtynkowy 3THERMO jest całkowicie bezawaryjny. Technologia antyzalaniowa wyklucza możliwość wycieku wody nawet w przypadku mechanicznego uszkodzenia grzejnika.

ZDROWIE

Nasz grzejnik zapobiega cyrkulacji kurzu i alergenów w ogrzewanych pomieszczeniach. Nie wysusza powietrza, ale osusza ściany, zapobiegając pojawianiu się na nich wilgoci.
ikona ekonmia - 3THERMO

EKONOMIA

Szukasz dla swego domu ekonomicznego ogrzewania? Grzejnik Podtynkowy 3THERMO gwarantuje tańszą eksploatację oraz zwiększoną efektywność przy najmniejszej bezwładności.

ENERGOOSZCZĘDNOŚĆ I KOMFORT

Możliwość zapobiegania stratom ciepła w miejscu ich powstawania, na przegrodach zewnętrznych, poprawia komfort i efektywność energetyczną. Grzejnik 3THERMO zatopiony w 1,5cm warstwie tynku to niewidoczny emiter ciepła o najmniejszym oporze do wnętrza z najmniejszą bezwładnością.

Prostota montażu i uniwersalność układu pozwala na jego stosowanie w każdym typie pomieszczeń. Bezpieczeństwo gwarantuje transport energii cieplnej pod tynkiem bez użycia wody.

Grzejniki podtynkowe to możliwość wykonania ogrzewania ściennego w cenie zbliżonej do zwykłej „podłogówki”.

IDEALNY SYSTEM GRZEWCZY DLA ALERGIKÓW

Przyjemne promieniowanie ciepła zimą lub jego absorpcja latem i to wszystko bez widocznych elementów instalacji. Ogrzewanie ścienne to jedyny system grzewczy, który nie osusza powietrza wewnątrz ogrzewanego pomieszczenia. Tylko w takim układzie ciepło wraz z wilgocią wychodzi z przegród zewnętrznych a nie odwrotnie, co powoduje osuszanie ścian i zapobiega rozwojowi grzybów i pleśni. Grzejniki nie posiadają trudno dostępnych elementów mogących zbierać kurz, ukryte w masie tynku nawet nie wymagają czyszczenia. Z uwagi, że procesowi przekazywania ciepła nie towarzyszy wymuszona konwekcja ani nie wzbudza on zjawisk elektromagnetycznych czy elektrostatycznych, nie powoduje także brudzenia ścian.

Ciepła ściana nie unosi kurzu i pyłów z podłogi, różnica między temperaturą sufitu a podłogi zwykle nie przekracza 1oC. Promieniowanie i naturalna konwekcja to najzdrowsze formy ogrzewania pomieszczeń przeznaczonych na stały pobyt ludzi. To właściwa wilgotność (40-60%) i czystość powietrza bez dodatkowych nawilżaczy oraz filtrów mechanicznych. Wybierz ekologiczne i naturalne ciepło przyszłości.

Czas na 3THERMO - swobodną i niczym nie ograniczoną aranżację wnętrz.

JAK DZIAŁA GRZEJNIK PODTYNKOWY 3THERMO?

Grzejnik 3THERMO został skonstruowany jako układ do rozprowadzania energii cieplnej w cienkiej warstwie tynku. System pobiera ciepło z C.O. jak typowy układ wodny, jednak przenosi ją na tynk już bez użycia wody, a jedynie po radiatorze. Swoją wyjątkową sprawność grzejnik podtynkowy zawdzięcza innowacyjnej technologii własnych aktywnych radiatorów. Taka konstrukcja pozwala uzyskać bardzo dużą moc układu i najmniejszą bezwładność spośród wszystkich innych wodnych systemów płaszczyznowych z uwagi na minimalny opór cieplny cienkiej warstwy tynku.

Dodatkowym atutem takiego transportu ciepła jest zwiększone bezpieczeństwo poprzez wyeliminowanie możliwości rozszczelnienia się układu hydraulicznego na skutek np. przewiercenia ściany.

3THERMO to zupełnie nowa koncepcja postrzegania techniki grzewczej. Nowatorskie rozwiązanie radiatorowe zmieniające sposób i efektywność przekazywania ciepła poprzez ograniczenie jego strat sprawia, że system potrafi wygenerować oszczędności rzędu 40-50% energii w stosunku do rozwiązań konwekcyjnych. Dla nowych wymagań stawianych obecnie przegrodom zewnętrznym w budownictwie mieszkaniowym oraz przemysłowym to prawdziwa rewolucja. Uniwersalna konstrukcja i wielość zastosowań sprawia, że nie potrzebujesz nic więcej.

PARTNERZY

Offcanvas Menu